P Shine japonská manikura

  je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty.

Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

Manikura P.shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených
přírodních nehtů po nehtové modeláži.
P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí.
Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, což znamená, že zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.

 P-Shine obsahuje komponenty vyrobené z čistých přírodních látek a jejich derivátů. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy.
Obsahuje přírodní horninu betonit, která vznikla metamorfózou usazenin z pravěkých moří. Tato hornina, pochází z naleziště v okolí amerického města Fort Benton.Obsahuje také směs parafínu a včelího vosku, která na nehtu vytváří tenký ochranný a zároveň vzdušný film. Glycerin, panthenol a lanolín jsou klasické složky, jež dodávají nehtům vlhkost. Prášek dále obsahuje křemík a zinek, které jsou potřebné pro zdravý růst nehtové destičky. Vitamíny A, E a H spolu s provitamínem B5 jsou látkami, které nehet potřebuje pro regeneraci a pro prevenci vůči poruchám růstu.
Ženy, budete se divit, ale P-Shine často využívají i muži!