Dárkové předměty

Ručně vyrobená mýdla , svíčky či sprchové gely.

Různé barevné variace, různé vůně, různá složení u mýdel

i sprchových gelů.

 

Dále nabízíme aromalampy, svícny, aj.

Nově v prodeji nabízíme i šperky vyrobené z orgonitu, tibetského stříbra, šperkařského kovu.

Přijďte si vybrat strom života a darujte radost svým blízkým...

Co to strom života je ?

Strom života

                   
Energetické  stromečky pozitivně působí na každého svými bavami, tvarem, kameny, materiálem, i tvůrčí prací, díky které každému stromečku výrobce vtiskl originální formu a energii. Každý stromeček má vlastní osobité kouzlo. Energetické  stromečky jsou jednoduše  malý, umělecký a energetický zázrak pro Vaši duši.

 


Strom života - symbol ráje a hojnosti. Symbol počátku, nebeského ráje, nesmrtelnosti a stálého znovuzrození. Základ světa, kosmická osa. Jako talisman  podporuje vlastnosti zobrazené na talismanu - symboly ráje, hojnosti a dostatku. Slouží k plození zdravého potomstva a šťastnému zrození. Má zvyšovat potenci, léčit neplodnost, přinášet vitální síly života a moc trvání.

Strom života je bojovný a dobrý tvar. Představuje sepětí s přírodou a domovem. Z kořenů vyrůstá současnost a naši předkové jsou stále s námi a drží ochrannou ruku nad námi.

Symbol dává moudrost a klid a pomáhá léčit nemoce čerpáním přírodní energie. Při nošení na krku či u sebe působí jedinečně jako prevence proti rakovině a k intenzivní pomoci pacientům s rakovinou. Svým energetickým vyzařováním podporuje genetickou informaci k histologicky správnému složení tkání a oslabuje rakovinně bující buňky.