Pedikúra pro těhotné

Péče o nohy je pro každou těhotnou ženu velmi důležitá, vždyť ji budou nosit i s miminkem a přírůstkem na váze po celé těhotenství. Nejsou-li nohy v pořádku, mohou se dostavit různé problémy. Vazivový aparát v těhotenství prosákne a je méně pevný. Proto se často stává, že se oplošťuje nožní klenba a bolavé nohy mohou být příčinou mnoha obtíží ; i bolestí hlavy. Vady nožní klenby, následky špatné chůze a deformace vzniklé v důsledku nošení nesprávné obuvi dělají starosti ortopedům. Nohám může uškodit i nevhodná či amatérská pedikúra.

Proto naše Studio nabízí pedikúru pro těhotné. Celá procedura obsahuje dezinfekci nohou, ošetření nehtů a cuticully kolem nehtů. Naneseme výživu na nehty  - Kalcium s hedvábím a diamantovým prachem a lakování. Podologickým přístrojem ošetříme plosky nohou, doladíme  levandulovým peelingem, aplikujeme pleťovou masku na nohy dle výběru klientky. Na závěr vše vmasírujeme. Abychom nezapomněli ani na ruce, součástí je parafínový zábal . Parafínové zábaly jsou velmi prospěšné, protože díky pravidelné aplikaci parafínu zůstává kůže na nohou i rukou hebká a pružná, nepraská. Nabízíme parafín s vůní divoké růže.
Pokud dá klientka přednost jinému zábalu, můžeme nabídnout čokoládový zábal nebo kaolínovou masku z růžového jílu, která kůži krásně vypne. Naše ošetření slibuje pro nohy i ruce zážitek plný relaxace u kávy nebo voňavého čaje - pocit odpočinku a klidu, malý útěk z uspěchaného koloběhu všedního dne.