Krásné ruce

Každá žena touží mít krásné ruce. Proto nabízíme nejen krémy na ruce s podpůrnými složkami,

které se snaží naše ruce chránit před vlivy prostředí, ale i přípravky podporující růst zdravých a krásných nehtů.

Extra Quality Hand Lotion - HAPPINESS – krém s Elastinem a aktivní látkou Happy Skin

Vysoce hydratační emulze s odlehčenou konzistencí pro rychlejší vstřebání.

Obsahuje glycerin, elastin a vitamíny A, B a E. Baleno v praktickém balení s aplikátorem.

Obsahuje aktivní látku Happy Skin, která navozuje pocit štěstí a aktivně slouží k prokrvení pokožky.

Účinné složky glycerinu poskytují pokožce přirozenou hydrataci a činí jí hladší. Na pokožku působí uklidňujícím způsobem k jejímu zlepšení. Vhodný pro pravidelnou domácí péči. Po aplikaci krému je pleť vyživená, pružná a hladká.

Vitamín E je znám svými regeneračními účinky a pečuje o dehydratovanou pokožku. Má antioxidační účinky, zabraňuje vzniku oxidačních toxických produktů a volných kyslíkových radikálů. Podílí se tak na stabilitě buněčné membrány. Hydratuje, vyživuje a působí proti stárnutí pokožky.

Vitamín A je znám svými vlastnostmi podporujícími obnovu buněčné struktury pokožky. Napomáhá udržovat pleť pružnou a jemnou. Přispívá ke zmírnění vrásek, rýh a pigmentových skvrn. Předností vitamínu A je regulace kožního mazu, která řídí rovnováhu vlhkosti pokožky. Zpomaluje stárnutí pokožky.

Vitamín B se podílí na stavbě nehtů, vlasů a především je součástí pokožky. Je znám svými podpůrnými účinky pro přirozenou elasticitu pokožky. Hydratuje, zvláčňuje a působí proti stárnutí pokožky.

Cena krémů se pohybuje kolem 115,- Kč

 

Naprostou novinkou v této oblasti je

 
RescueRXx™
Pro nehty třepivé, štěpivé, odlupující se a proti bílým skvrnám.

Vysoce účinná nová péče na bázi keratinových proteinů, výživného jojobového a hydratačního mandlového oleje. Tyto látky se vážou přímo na přírodní nehet, posilují oslabené nebo poškozené nehty a zároveň udržují správnou hydrataci nehtu.Při každodenním používání se dramaticky sníží třepivost a je potlačen vznik bílých skvrn.

KLÍČOVÉ SLOŽKY:
Keratinové proteiny jsou hlavní složkou přírodního nehtu. Rozpuštěné keratinové bílkoviny se váží na přírodní nehet, čímž podporují posílení nehtového lůžka a tím pádem celého nehtu. Povzbuzují a vysoce napomáhají odolnosti přírodního nehtu.
Jojobový olej napomáhá pronikání všech složek do nehtu, čímž zajišťuje výživu nehtové ploténky a okolní kůžičky a zároveň podporuje hydrataci.
Sladký mandlový olej hydratuje a zvláčňuje pokožku, působí jako kondicionér.

JAK POUŽÍVAT RESCUERXx™:
RESCUERXx™ je určen pro nehty poškozené či oslabené, ať už mechanicky či vlivem životního prostředí. Pro dosažení nejlepších výsledků v péči o nehty doporučujeme aplikovat na nehty dvakrát denně. Lehce vmasírujte do celého nehtu, včetně volného okraje a kutikuly. Pro dosažení optimálních výsledků používejte až 4 týdny.
KLINICKY PROKÁZANÉ VÝSLEDKY:
1. týden
80% respondentů zaznamenalo zlepšení nehtu
80% pozorovalo méně bílých skvrn
4. týden
80% respondentů potvrdilo menší třepivost nehtu
73% respondentů potvrdilo menší štěpivost nehtu

 

Cena se pohybuje kolem 175,- Kč